NAZYWAM SIĘ AGATA WIŚNIOWSKA I Z WYKSZTAŁCENIA
ORAZ ZAWODU JESTEM ARCHITEKTEM WNĘTRZ

Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Technicznej oraz studia drugiego stopnia – magisterskie na tym samym kierunku na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Oprócz ukończonych studiów mam również kilkuletnie doświadczenie w pracy w zawodzie. Zebrana wiedza i doświadczenie skłoniły mnie do założenia własnego studia projektowego.

Uważam, że wnętrza mieszkań powinny w głównej mierze odzwierciedlać ich domowników, dlatego do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Skupiam się na potrzebach, preferencjach i stylu życia klientów, będąc zdania, że to wciąż oni mają się dobrze czuć w danej przestrzeni. Równocześnie staram się, aby projekt był wciąż ponadczasowy i wpisujący się w obecne trendy.

Im lepiej przystosowane jest do nas otoczenie, tym korzystniej się w nim czujemy, wydajniej pracujemy, lepiej odpoczywamy. Wiem, jak duży wpływ ma na nas przestrzeń, w której żyjemy – od domu, przez miejsce pracy, po lokale usługowe. Dlatego moim celem jest tworzenie takich projektów, które sprawią, że wnętrza będą zarówno dostosowane do użytkowników, praktyczne, jak i estetyczne.

Studio Projektowe Zgodnie Z Planem to pracownia architektury wnętrz z Chorzowa. Działa na terenie Śląska oraz zdalnie na terenie całej Polski.