Agata Szurman – Architekt wnętrz

Projektowanie wnętrz od zawsze było moją pasją, którą postanowiłam pogłębiać i zajmować się nią zawodowo. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Technicznej oraz studia drugiego stopnia – magisterskie na tym samym kierunku na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Oprócz ukończonych studiów mam też kilkuletnie doświadczenie w pracy w tym zawodzie. Zebrana wiedza i doświadczenie skłoniły mnie do założenia własnego studia projektowego.

Uważam, że wnętrza mieszkań powinny w głównej mierze odzwierciedlać ich domowników, dlatego do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Skupiam się na potrzebach, preferencjach i stylu życia klientów, będąc zdania, że to wciąż oni mają się dobrze czuć w danym wnętrzu. Równocześnie staram się, aby projekt był wciąż ponadczasowy, ale wpisujący się w obecne trendy.

Im lepiej przystosowane jest do nas otoczenie, tym korzystniej się w nim czujemy, wydajniej pracujemy, lepiej odpoczywamy. Wiem jak duży wpływ ma na nas przestrzeń, w której żyjemy – od domu, przez miejsce pracy, po kawiarnie, dlatego moim celem jest tworzenie takich projektów, które sprawią, że wnętrza będą zarówno praktyczne, dostosowane do użytkowników, jak i estetyczne.

Studio Projektowe Zgodnie Z Planem to pracownia architektury wnętrz z Chorzowa. Obszar działalności obejmuje cały Śląsk, w głównej mierze miasta takie jak Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, Świętochłowice, Zabrze, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Mikołów, Gliwice, Tarnowskie Góry. Pracuję również zdalnie na terenie całej Polski.